Om je een goede website te bieden, waarbij wij ons botenaanbod, watersportnieuws en advertenties op jouw interesses zijn afgestemd – maken wij gebruik van cookies en persoonsgegevens. Jouw privacy is belangrijk.
Daarom gaan wij zorgvuldig met deze gegevens om en selecteren we onze partners met zorg.
0255-52... ToonVermeld Botentekoop.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper.
Eindelijk de gedroomde boot gevonden maar nog niet direct het geld beschikbaar? Een lening afsluiten doe je niet zomaar. Denk goed na over de financiële gevolgen zodat je vooraf zeker weet dat er achteraf geen tegenvallers zijn. Lees verder.
Het vaarverkeer in de Nederlandse wateren neemt steeds meer toe. Door de drukte op het water is de kans op schade ook steeds groter. Zorg voor een passende bootverzekering die vaargebied en -gedrag dekt. Lees verder.
Omschrijving Mulder en Rijke rescue vessel
IN PRIJS VERLAAGD!
Voormalig KNRM "koningin Beatrix"reddingsschip. Doet nu dienst als crewtender vessel op windmolenparken op de Noordzee en vaart onder de naam"Victory". Het schip is in 2017 voorzien van nieuwe waterjets en zijn de motoren compleet gereviseerd. Ook is de electronica en de apparatuur vernieuwd met bijbehorende documentatie. Het schip is voorzien van alle certificaten van goedkeuring voor de beroepsvaart, tevens varend onder MCA keuring. Maar ook mogelijkheid tot ombouw naar pleziervaart behoort tot de opties.
Mulder en Rijke rescue vessel uit 1984 te koop op Botentekoop.nl.