Om je een goede website te bieden, waarbij wij ons botenaanbod, watersportnieuws en advertenties op jouw interesses zijn afgestemd – maken wij gebruik van cookies en persoonsgegevens. Jouw privacy is belangrijk.
Daarom gaan wij zorgvuldig met deze gegevens om en selecteren we onze partners met zorg.
051556... ToonVermeld Botentekoop.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper.
Eindelijk de gedroomde boot gevonden maar nog niet direct het geld beschikbaar? Een lening afsluiten doe je niet zomaar. Denk goed na over de financiële gevolgen zodat je vooraf zeker weet dat er achteraf geen tegenvallers zijn. Lees verder.
Het vaarverkeer in de Nederlandse wateren neemt steeds meer toe. Door de drukte op het water is de kans op schade ook steeds groter. Zorg voor een passende bootverzekering die vaargebied en -gedrag dekt. Lees verder.
Omschrijving Super Favorite 940 AK
Mooie klassieke werfgebouwde motorkruiser
Prachtige Super Favorite 940 AK met een breedte van 3.20 meter uit 1972 met een Peugeot 62PK van de bekende Jachtwerf Mulder uit Voorschoten. Werkelijk in keurige staat van onderhoud met onder andere een zeer fraaie houten zeerailing, rondzit en interieur voorzien van creme skai-leder, mooie cabriokap. Het schip is voorzien van onder andere een boegschroef, Eberspächer hetelucht verwarming, 4 pits inbouw kookstel, Electrolux koelkast gas/220/12 V, 3 nieuwe accu's, acculader en een losse omvormer. De achterkajuit heeft een 2 persoons- en een 1 persoonsbed met nieuwe matrassen (2020: niet op de foto!). Ligplaats schip: Kampen.
Deze Super Favorite is werkelijk een blikvanger op het water!
Bel onze makelaar Warner Riezenkamp voor meer informatie en/of een bezichtiging. Tel. 0031-(0)616176813.
Algemeen Besturing: cabriolet kap eraf is buitensturen en erop is binnen sturen Motor, electra, water Draaiuren: na revisie Brandstoftank aantal: Nieuw 2020
Super Favorite 940 AK uit 1971 te koop op Botentekoop.nl.