Om je een goede website te bieden, waarbij wij ons botenaanbod, watersportnieuws en advertenties op jouw interesses zijn afgestemd – maken wij gebruik van cookies en persoonsgegevens. Jouw privacy is belangrijk.
Daarom gaan wij zorgvuldig met deze gegevens om en selecteren we onze partners met zorg.
051456... ToonVermeld Botentekoop.nl wanneer u contact opneemt met de verkoper.
Eindelijk de gedroomde boot gevonden maar nog niet direct het geld beschikbaar? Een lening afsluiten doe je niet zomaar. Denk goed na over de financiële gevolgen zodat je vooraf zeker weet dat er achteraf geen tegenvallers zijn. Lees verder.
Het vaarverkeer in de Nederlandse wateren neemt steeds meer toe. Door de drukte op het water is de kans op schade ook steeds groter. Zorg voor een passende bootverzekering die vaargebied en -gedrag dekt. Lees verder.
Omschrijving Akerboom 1300
Deze Akerboom 1300 is in november 2016 buitenom volledig geschilderd! Deze Akerboom 1300 is van buiten in 2016 rondom geschilderd. Ook het onderwaterschip is voorzien van nieuwe antifouling. Het teakdek
ziet er goed uit en verder is de boot voorzien van 2 Daf dieselmotoren, een ruime achterkajuit, dinette met langskombuis, bimini, groot zwemplateau en boegschroef. U kunt deze boot bezichtigen na het makewn van een afspraak. Belt u ons voor het maken van een afspraak 0514-569123 of per mail broker@sailingworkld.nl.
Algemeen Rompvorm: Rondspant Roer: 2x Besturing: 2x Stuurwiel Ramen: Hardglas in aluminium frame Overig: Deze Akerboom 1300 is van buiten in 2016 rondom geschilderd. Ook het onderwaterschip is voorzien van nieuwe antifouling. Het teakdek ziet er goed uit en verder is de boot voorzien van 2 Daf dieselmotoren, een ruime achterkajuit, dinette met langskombuis, bimini, groot zwemplateau en boegschroef. U kunt deze boot bezichtigen in onze hal in Lemmer. Belt u ons voor het maken van een afspraak 0514-569123 of per mail broker@sailingworkld.nl. Accommodatie Materiaal, kleuren: Hout Gordijnen: Netjes Hutten: 2 + Salon Slaapplaatsen: 4 + 2 + 2 Stahoogte: ca. 1,90m TV: Flatscreen Kooktoestel & brandstof: 3-Pits Overig: Sfeervolle accomodatie aan boord van deze Akerboom 1300. Als men binnenkomt is aan stuurboord een ruime L-sofa met tafel en twee losse stoelen. Rondom goed zicht door de grote ramen (in aluminium frame). Verder naar voren aan bakboord de stuurstand. een paar tredes naar beneden is de dinette met kombuis. Een grote, ingebouwde, Waeco koelkast, 3-Pits gascomfoor, Truma boiler. Helemaal voorin is een hut met twee 1-persoons kooien. Achterin het schip is de ruime achterkajuit gesitueerd met een twee-persoons kooi en een twijfelaar. Daarnaast is er een bureautje en de natte cel. Motor, electra, water Vermogen: ca. 105 PK (2x) Aantal identieke motoren: 2 Bouwjaar: 1972 Draaiuren: ca. 4500 Brandstoftank aantal: Ja Koeling: Ja Voortstuwing: Schroefas Trimflaps: 2 Kimkielen Meetinstrumenten: Ja Voltage: 12V Bedieningspaneel: Ja Dynamo: Ja Zonnepaneel: Ja Watersysteem: Elektrisch Warm water: Gasboiler Watertank & materiaal: Ja Walstroom: 220V Voltmeter: Ja Toerenteller: Ja Watertankmeter: Ja Brandstoftankmeter: Ja Oliedrukmeter: Ja Temperatuurmeter: Ja Overig: 2x DAF ca. 105 PK. Volgens urenteller rond 4500 draaiuren. Uitrusting Stootwillen, lijnen: Ja Zwemtrap: Ja Zwemplatform: Ja Zeerailing: Ja Veiligheid Gasbun met afvoer: Ja