Om je een goede website te bieden, waarbij wij ons botenaanbod, watersportnieuws en advertenties op jouw interesses zijn afgestemd – maken wij gebruik van cookies en persoonsgegevens. Jouw privacy is belangrijk.
Daarom gaan wij zorgvuldig met deze gegevens om en selecteren we onze partners met zorg.
5jaar actief op Botentekoop.nl032074... ToonVermeld Botentekoop.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper.
Eindelijk de gedroomde boot gevonden maar nog niet direct het geld beschikbaar? Een lening afsluiten doe je niet zomaar. Denk goed na over de financiële gevolgen zodat je vooraf zeker weet dat er achteraf geen tegenvallers zijn. Lees verder.
Het vaarverkeer in de Nederlandse wateren neemt steeds meer toe. Door de drukte op het water is de kans op schade ook steeds groter. Zorg voor een passende bootverzekering die vaargebied en -gedrag dekt. Lees verder.
Omschrijving Scanner Envy 710
Scanner Envy 710 from 2019 for sale!
Yacht is located in Croatia. For more information contact Croatian office > sales@bachyachting.nl / +385 91 606 6609
First owner vessel, registered under Croatian flag, VAT not paid.
Vessel, engine and equipment launched to water first time in May 2019.
Teak deck from June 2020.
Very slighlty used and with high level specificiations.
The vessel comes with a Honda BF 250 D UC outboard petrol engine, 183,80 kW power and with only 320 working hours. Serviced by authorised company.
Contact us for more details or to arrange a viewing.
Algemeen Overig:
General
Flag of Registry: Croatian
Launched to water in May 2019
Hull colour: Black
Grey stripe side waterline
Tubes with dots
Carbon logo ˝Scanner˝
Reinforcement of the bow for towing (Maxi tender)
Engine compartment
Number of engines: 1
Model: Honda BF 250 D UC (Petrol), model from 2019