Om je een goede website te bieden, waarbij wij ons botenaanbod, watersportnieuws en advertenties op jouw interesses zijn afgestemd – maken wij gebruik van cookies en persoonsgegevens. Jouw privacy is belangrijk.
Daarom gaan wij zorgvuldig met deze gegevens om en selecteren we onze partners met zorg.
062433... ToonVermeld Botentekoop.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper.
Eindelijk de gedroomde boot gevonden maar nog niet direct het geld beschikbaar? Een lening afsluiten doe je niet zomaar. Denk goed na over de financiële gevolgen zodat je vooraf zeker weet dat er achteraf geen tegenvallers zijn. Lees verder.
Het vaarverkeer in de Nederlandse wateren neemt steeds meer toe. Door de drukte op het water is de kans op schade ook steeds groter. Zorg voor een passende bootverzekering die vaargebied en -gedrag dekt. Lees verder.
Omschrijving P van Klink Thames launch hybride / elektrisch
In vraagprijs verlaagd: € 34.950,-- , nu € 29.995,--
Deze “one-off” fraai gelijnde Thames Launch met een polyester-woodcore romp, teakdek en mahonie betimmering vaart u geruisloos over Amsterdamse grachten, de Zaan, Vinkeveense- en Loosdrechtse plassen en Friese meren. Deze sloep is optimaal gemotoriseerd met een hybride oplossing van Aquapella 3600 Compact van Bellmann met een 18pk Lombardini type LDW 702 uit 2009. Het ranke onderwaterschip alsmede de minimale waterverplaatsing van circa 650 kilo geeft u veel vaarplezier waarbij u in alle rust van uw sloep kunt genieten.
De boot ligt in de zomer beschermd in een jachthaven op de Nieuwe Meer te Amsterdam, waarbij ze regelmatig wordt onderhouden en in 2019 nieuwe antifouling heeft gekregen. In de winter ligt de boot altijd in een berging.
Trefwoorden: Jan Van Gent Breedendam Scherpel vlet Van Wijk Prins van Oranje elektrisch varen hybride fluisterboot Bellmann Aquapella Launch daycruiser 600 610 620 630 640 650 660 675 680 690 700
P van Klink Thames launch hybride / elektrisch uit 1997 te koop op Botentekoop.nl.